ZDRAVÁ SVÁČA – novinka od ZDRAVÉ LAHVE®

22.11.2017

POZOR! Soutěž o 30 svačinových boxů ZDRAVÁ SVÁČA pokračuje 2. kolem. Chcete vykročit do nového roku s naší novinkou? Zapojte se prostřednictvím facebooku ZDRAVÉ LAHVE a ZDRAVÉ SVÁČI...

Jak se do soutěže zapojit? Stačí, když v termínu od 12.12.2017 do 12.1.2018 zakoupíte jakoukoli ZDRAVOU LAHEV® - aktuální nabídku najdete zde, účtenku za nákup vyfotografujete a pošlete nám fotku prostřednictvím facebookového profilu ZDRAVÉ LAHVE a ZDRAVÉ SVÁČI přes messenger nebo na mail soutez@zdravalahev.cz. Připíšete svůj email, abychom Vás mohli kontaktovat v případě výhry. A pak už jen počkáte, jestli se Vaše jméno objeví mezi 30 šťastlivci a novými majiteli svačinové krabičky ZDRAVÁ SVÁČA.

 

Podmínky soutěže najdete také na tomto odkazu.

A o co vlastně soutěžíme?  

Svačinový box ZDRAVÁ SVÁČA - novinka od českého výrobce Zdravé lahve. Je vyroben z bezpečného medicínského materiálu v 5-ti barevných variantách. Svačinová krabička má čirou průhledku pro vložení vašich obrázků či fotografií a vyjímatelnou dělicí přepážku. Samozřejmostí jsou dostupné náhradní díly. Více informací najdete na www.zdravasvaca.cz.

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4

»zpět do archivu novinek